Selitve in prevozi Beno
5,0 ★★★★★ 10+ ocen
Kontaktni podatki
Selitve in prevozi BenoBrilejeva ulica 7, 1000 Ljubljana, Slovenia
Navodila za pot | ponedeljek | |
| torek | |
| sreda | |
| četrtek | |
| petek | |
| sobota | |
| nedelja | |
Opis podjetja
Podjetje deluje na naslednjem področju: Selitvena podjetja.
Vključen v:
Selitvena podjetja
ISIC kode
4923
Vprašanja in odgovori
Q1
Kakšna je telefonska številka Selitve in prevozi Beno?
Telefonska številka za Selitve in prevozi Beno je 040 397 447.Q2
Kje se Selitve in prevozi Beno nahaja?
Selitve in prevozi Beno se nahaja na naslovu Brilejeva ulica 7, 1000 Ljubljana, Slovenia, Mestna občina Ljubljana.Q3
Katere dneve je Selitve in prevozi Beno odprto?
Selitve in prevozi Beno je odprto pon.–ned. 24 ur .Q4
Ali obstaja primarni kontakt za Selitve in prevozi Beno?
Kontaktirate lahko Selitve in prevozi Beno z uporabo telefonske številke 040 397 447.Q5
Kakšen je spletni naslov (URL) za Selitve in prevozi Beno?
Spletna stran za Selitve in prevozi Beno je
www.selitvebeno.si.
+Dodatna podjetja na tem naslovu
Brilejeva ulica 7, 1000 Ljubljana, Slovenia
+Podjetja v kraju Poštna Številka 1000
Podjetja v kraju 1000: 87.978
Število prebivalcev: 280.730
Kategorije
Professional Services: 19 %
+Statistika in demografski podatki za kraj Poštna Številka 1000
+Povratne informacije o podjetju
★★★★★Ni ocen o VsePosel5,0★★★★★10+ ocen drugje
0 Ocen
Bodite prvi in napišite oceno.