Ramzes Pub
4,7 ★★★★★ 50+ ocen
Kontaktni podatki
| ponedeljek | |
| torek | |
| sreda | |
| četrtek | |
| petek | |
| sobota | |
| nedelja | |
Opis podjetja
Ramzes Pub se nahaja v Maribor.
Vprašanja in odgovori
Q1
Kakšna je telefonska številka Ramzes Pub?
Telefonska številka za Ramzes Pub je (02) 480 03 00.Q2
Kje se Ramzes Pub nahaja?
Ramzes Pub se nahaja na naslovu Prečna ulica 11, Maribor, 2000.Q3
Katere dneve je Ramzes Pub odprto?
Ramzes Pub je odprto pon.–čet. 07:00–23:00; pet.–sob. 07:00–00:00; ned. 09:00–23:00 .Q4
Ali obstaja primarni kontakt za Ramzes Pub?
Kontaktirate lahko Ramzes Pub z uporabo telefonske številke (02) 480 03 00.Q5
Kakšen je spletni naslov (URL) za Ramzes Pub?
Spletna stran za Ramzes Pub je
www.cizerl.com.
+Dodatna podjetja na tem naslovu
Prečna ulica 11 Maribor, 2000
+Podjetja v kraju Poštna Številka 2000
Podjetja v kraju 2000: 27.658
Število prebivalcev: 103.688
Kategorije
Professional Services: 18 %
+Statistika in demografski podatki za kraj Poštna Številka 2000
+Povratne informacije o podjetju
★★★★★Ni ocen o VsePosel4,7★★★★★50+ ocen drugje
0 Ocen
Bodite prvi in napišite oceno.