Pitnik Kongresni trg

Kontaktni podatki

Pitnik Kongresni trg
Kongresni trg, 1000 Ljubljana, Slovenia
Navodila za pot
Telefon: 080 8652
Google zemljevidi: Obisk
Call
Oddaj Oceno
Dodaj Sliko

Opis podjetja

industrija
Hrana
Vključen v:
Drinking Water Fountain
ISIC kode
4722

Vprašanja in odgovori

Q1

Kakšna je telefonska številka Pitnik Kongresni trg?

Telefonska številka za Pitnik Kongresni trg je 080 8652.
Q2

Kje se Pitnik Kongresni trg nahaja?

Pitnik Kongresni trg se nahaja na naslovu Kongresni trg, 1000 Ljubljana, Slovenia, Mestna občina Ljubljana.
Q3

Katere dneve je Pitnik Kongresni trg odprto?

Pitnik Kongresni trg je odprto pon.–ned. 24 ur .
Q4

Ali obstaja primarni kontakt za Pitnik Kongresni trg?

Kontaktirate lahko Pitnik Kongresni trg z uporabo telefonske številke 080 8652.
Q5

Kakšen je spletni naslov (URL) za Pitnik Kongresni trg?

Spletna stran za Pitnik Kongresni trg je www.vokasnaga.si.
+

Podjetja v kraju Poštna Številka 1000

Podjetja v kraju 1000: 87.978
Število prebivalcev: 280.730
1000 Zemljevid gostote poslovanja

Kategorije

Professional Services:  19 %
Shopping:  17 %
Industry:  12 %
Drugo:  52 %

Cena

zmerna:  47 %
poceni:  46 %
drage:  7 %
Zelo drago:  0 %
Drugo:  0 %

Omrežne številke

1:  48 %
4:  31 %
3:  10 %
5:  8 %
Drugo:  3 %
+

Statistika in demografski podatki za kraj Poštna Številka 1000

Spol

Ženske:  52 %
Moški:  48 %
Drugo:  0 %
+

Napiši povzetek