PGD Podzemelj
5,0 ★★★★★ 1+ ocene
Kontaktni podatki
| ponedeljek | |
| torek | |
| sreda | |
| četrtek | |
| petek | |
| sobota | |
| nedelja | |
industrija
Skupnost in vlada
Vključen v:
Fire Station
ISIC kode
8423
Vprašanja in odgovori
Q1
Kakšna je telefonska številka PGD Podzemelj?
Telefonska številka za PGD Podzemelj je 041 859 215.Q2
Kje se PGD Podzemelj nahaja?
PGD Podzemelj se nahaja na naslovu Podzemelj 16b, Metlika, 8332.Q3
Katere dneve je PGD Podzemelj odprto?
PGD Podzemelj je odprto pon.–ned. 24 ur .Q4
Ali obstaja primarni kontakt za PGD Podzemelj?
Kontaktirate lahko PGD Podzemelj z uporabo telefonske številke 041 859 215.Q5
Kakšen je spletni naslov (URL) za PGD Podzemelj?
Spletna stran za PGD Podzemelj je
www.pgd-podzemelj.si.
+Dodatna podjetja na tem naslovu
Gtm - Gostinstvo in turizem d.o.o.
Restavracije
+Podjetja v kraju Poštna Številka 8332
Podjetja v kraju 8332: 419
Število prebivalcev: 2.001
Kategorije
Professional Services: 13 %
+Statistika in demografski podatki za kraj Poštna Številka 8332
+Povratne informacije o podjetju
★★★★★Ni ocen o VsePosel5,0★★★★★1+ ocene drugje
0 Ocen
Bodite prvi in napišite oceno.