Kent hiše, kanadske hiše, d.o.o.
Kontaktni podatki
Kent hiše, kanadske hiše, d.o.o.Rečica ob Paki 49 A, 3327 Šmartno ob Paki, Slovenia
Občina Šmartno ob Paki
Navodila za pot Opis podjetja
Kent hiše, kanadske hiše, d.o.o. se nahaja v Občina Šmartno ob Paki.
Številka vložka: 1366092000
industrija
industrija
Vključen v:
Building Materials Supplier
ISIC kode
4663
Vprašanja in odgovori
Q1
Kakšna je telefonska številka Kent hiše, kanadske hiše, d.o.o.?
Telefonska številka za Kent hiše, kanadske hiše, d.o.o. je (03) 891 54 05.Q2
Kje se Kent hiše, kanadske hiše, d.o.o. nahaja?
Kent hiše, kanadske hiše, d.o.o. se nahaja na naslovu Rečica ob Paki 49 A, 3327 Šmartno ob Paki, Slovenia, Občina Šmartno ob Paki.Q3
Ali obstaja primarni kontakt za Kent hiše, kanadske hiše, d.o.o.?
Kontaktirate lahko Kent hiše, kanadske hiše, d.o.o. z uporabo telefonske številke (03) 891 54 05. +Dodatna podjetja na tem naslovu
Rečica ob Paki 49 A, 3327 Šmartno ob Paki, Slovenia Občina Šmartno ob Paki
Home R-2000 D.O.O. Recica Ob Paki
Podjetje na tem naslovu
+Podjetja v kraju Poštna Številka 3327
Podjetja v kraju 3327: 287
Število prebivalcev: 4.097
+Statistika in demografski podatki za kraj Poštna Številka 3327
+