GAMA, geodetske storitve, Jože Trunk s.p.

Kontaktni podatki

GAMA, geodetske storitve, Jože Trunk s.p.
Splitska ulica 27, 3320 Velenje, Slovenia
Navodila za pot
Telefon: 051 600 466
Google zemljevidi: Obisk
Call
Oddaj Oceno
Dodaj Sliko

Opis podjetja

industrija
Strokovne storitve
Vključen v:
Real Estate Surveyor
ISIC kode
7110

Vprašanja in odgovori

Q1

Kakšna je telefonska številka GAMA, geodetske storitve, Jože Trunk s.p.?

Telefonska številka za GAMA, geodetske storitve, Jože Trunk s.p. je 051 600 466.
Q2

Kje se GAMA, geodetske storitve, Jože Trunk s.p. nahaja?

GAMA, geodetske storitve, Jože Trunk s.p. se nahaja na naslovu Splitska ulica 27, 3320 Velenje, Slovenia.
Q3

Ali obstaja primarni kontakt za GAMA, geodetske storitve, Jože Trunk s.p.?

Kontaktirate lahko GAMA, geodetske storitve, Jože Trunk s.p. z uporabo telefonske številke 051 600 466.
+

Dodatna podjetja na tem naslovu

Splitska ulica 27, 3320 Velenje, Slovenia
+

Podjetja v kraju Poštna Številka 3320

Podjetja v kraju 3320: 2.870
Število prebivalcev: 31.916
3320 Zemljevid gostote poslovanja

Kategorije

Shopping:  17 %
Professional Services:  16 %
Industry:  15 %
Drugo:  52 %

Cena

zmerna:  60 %
poceni:  40 %
Drugo:  0 %

Omrežne številke

3:  55 %
4:  31 %
5:  9 %
Drugo:  5 %
+

Statistika in demografski podatki za kraj Poštna Številka 3320

Spol

Moški:  51 %
Ženske:  49 %
Drugo:  0 %
+

Napiši povzetek