Športna dvorana ŠVIC

Kontaktni podatki

Športna dvorana ŠVIC
Veščica 50b
Murska Sobota, 9000
Navodila za pot
Telefon: 031 651 493
Facebook profil: Obisk
CallE-Pošta
Oddaj Oceno
Dodaj Sliko

Opis podjetja

Športna dvorana ŠVIC se nahaja v Murska Sobota. Podjetje deluje na naslednjem področju: Stadioni in športni objekti.
industrija
Šport in aktivnosti »  Stadioni in športni objekti
Vključen v:
Stadioni in športni objekti
ISIC kode
9311

Vprašanja in odgovori

Q1

Kakšna je telefonska številka Športna dvorana ŠVIC?

Telefonska številka za Športna dvorana ŠVIC je 031 651 493.
Q2

Kje se Športna dvorana ŠVIC nahaja?

Športna dvorana ŠVIC se nahaja na naslovu Veščica 50b, Murska Sobota, 9000.
Q3

Katere dneve je Športna dvorana ŠVIC odprto?

Športna dvorana ŠVIC je odprto pon.–ned. 24 ur .
Q4

Ali obstaja primarni kontakt za Športna dvorana ŠVIC?

Kontaktirate lahko Športna dvorana ŠVIC z uporabo telefonske številke 031 651 493.
Q5

Kakšen je spletni naslov (URL) za Športna dvorana ŠVIC?

Ni spletne strani za Športna dvorana ŠVIC, lahko pa najdete Športna dvorana ŠVIC naFacebook.
+

Podjetja v kraju Poštna Številka 9000

Podjetja v kraju 9000: 5.216
Število prebivalcev: 18.204
9000 Zemljevid gostote poslovanja

Kategorije

Shopping:  21 %
Professional Services:  15 %
Industry:  13 %
Drugo:  50 %

Cena

poceni:  62 %
zmerna:  35 %
drage:  3 %
Drugo:  0 %

Omrežne številke

2:  54 %
4:  23 %
3:  12 %
5:  7 %
Drugo:  4 %
+

Statistika in demografski podatki za kraj Poštna Številka 9000

Spol

Ženske:  53 %
Moški:  47 %
Drugo:  0 %
+

Napiši povzetek